none
Hakkımızda - İznik Dizayn
6327
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-6327,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

1991’den BERİ SİZLERLEYİZ

İznik Dizayn, 1991 yılında başladığı web tasarım hizmetlerine bugün reklamcılık faaliyetlerini de bünyesine katarak İznik’te;
“İHTİYACINIZ OLAN HER ŞEY TEK BİR ADRESTE”, sloganıyla sizlere hizmet vermektedir.
Yılların verdiği tecrübe ve son dönemlerde bünyemize kattığımız profösyonel içerik ortaklarımız ile, tanıtımlarınızı en etkili hale getirmek bizim işimiz.
Güvenin ve kalitenin kesiştiği noktadadır İznik Dizayn.
Reklamınızın amacına ulaşması için ETKİLİ,
İhtiyacınızın zamanında giderilmesi konusunda SERİ,
Müşterilerinin maliyetini düşürme noktasında EKONOMİK Çözümler üretmekteyiz…

Yeteneklerimiz

İznik Dizayn ekibi olarak bir çok alanda başarılı onlarca çalışmaya beraber imza attık.

TÜM REFERANSLARIMIZ
Grafik Tasarım
95%
Web Tasarım
99%
Kurumsal Kimlik
80%
Sosyal Medya
75%

Hayri Şen / Kurucu

hayrisen@iznikdizayn.com

ÇAĞRI ŞEN / CODER

cagrisen@iznikdizayn.com

CENK ŞEN / TASARIM

cenksen@iznikdizayn.com

11372

Teslim Edilen İş

28642

Saat Çalışma

824

Kahve Arası 🙂

36742....

Kod Satırı :/

WEB TASARIM

Web tasarım, şirketinizin, firmanızın, işyerinizin tanıtımını yapmak, verdiğiniz hizmetler hakkında ziyaretçilerinize bilgi vermek, kişisel çalışmalarınızı dünyaya duyurmak için yapılan grafikler ve internet yazılım dillerinin beraber kullanılarak oluşturulan bir sistemler bütünüdür.

360 DERECE SANAL TUR

360 derece sanaltur fotoğrafları 360 derece yatay, 360 derece düşey eksende mekanın tamamının görülebilecek şekilde çekilip ve sunulmaktır. Bugün henüz gelişme aşamasında olan 360 derecelik videolar ise ilk tanıtıldığı günden bugüne farklı yayıncılar ve reklam verenler tarafından deneniyor.

KURUMSAL KİMLİK

Kurumsal kimlik, bir kurumun, şirket içi/şirket dışında duruşunu ve davranışlarını temsil etme biçimlerinin tümüne verilen addır. Günümüzde birçok kuruluş, artık toplam kalite anlayışını benimsemiş ve kurumsal bir stratejiyle kurumsallığını sunma çabası ve gayreti içine girmiştir.

MATBAA HİZMETLERİ

Sektörün en iyileriyle çözüm ortaklığı bulunan İZNİK DİZAYN, Tipo, Ofset, Tifdruk, Flesko ve Serigrafi baskı konusunda da kurumlara kaliteli hizmet veriyor.

GRAFİK TASARIM

``Düşleyin, yaratalım… Karar verin, uygulayalım… Başlayın, tamamlayalım.`` Logo ve Logo'nun Önemi İnsan faktörünü teknoloji ve estetikle birleştiren görüntülü dil sistemi olan grafik tasarım, kurumsal imajın çekirdeğidir.

Sosyal Medya

Sadece reklam seçenekleri değil, Sosyal Medya hesaplarınızın kurulum aşamasından yönetimine tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek çözümleri üretiyoruz.

DİJİTAL BASKI

Bulunduğu mekanı kişiselleştirmek, kendinizden bir şeyler katmak, farklılık yaratmak istiyorsanız, kendi başınıza kolay uygulayabileceğiniz, istediğiniz tarzı yakala bileceğiniz mükemmel bir alternatif tablolar.

PROMOSYON ÜRÜNLER

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır. Günümüzde birçok ürün, promosyon niteliğinde sunulabilmektedir.

TEKSTİL ÜRÜNLERİ

T-shirt emprime baskı, gömlek emprime baskı, pantolon emprime baskı, atkı emprime baskı ve bir çok çeşit kumaş üzerine yapılan emprime baskılarda kullanılmaktadır.

MARKA TESCİLİ

Marka bir firmanın ayırt edici niteliğini ortaya koyan en önemli unsurdur. Tescilli bir marka , sahibine o markayı tescil edildiği mal ve hizmet sınıfında inhisari kullanma hakkı verir.